TAŞPAKON HABERLER- 39

TAŞPAKON HABERLER- 39
23 Şubat 19:43 2017

POLİSİMİZİN VE ASKERİMİZİN YANINDAYIZ: KAYSERİ

Taşpakon olarak Türkiye'nin dört bir yanında üye derneklerimiz ile başlattığımız Askeri Birliklere ve Emniyet Güçlerine ziyaretler serisi Kayseri'de devam etti. Bu bağlamda bağlı federasyonumuz İç Anadolu Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi Kayseri Aşçılar ve Pastacılar Derneği tarafından Kayseri İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüseyin Sevim’e ziyaret gerçekleştirilerek plaket sunumu yapılmıştır. Emeklerinden dolayı üyemiz Kapad'a, yönetimine ve üyelerine teşekkür ederiz.

#terörülanetliyoruz #başaramayacaksınız #bizibölemeyeceksiniz

Taşpakon Genel Sekreterliği


----------------------------

ISPARTA’DA KARİYER GÜNLERİ

Taşpakon’a bağlı Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Üyesi Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Turizm bölümünün düzenlediği 1.Kariyer günleri etkinliğine Pakmaya iş birliği ile destek vermiştir. Akdeniz bölgesinden 12 otelin, Akdeniz bölgesi tur şirketlerinin ve Süleyman Demirel Üniversitesi Aşçılık ve Turizm Bölümlerinin 1200 öğrencisinin katılım sağladığı etkinlikte üyemiz Isapder’de misafirlere ikramlarda bulunup sektör buluşmasına katkı sağlamıştır. Desteklerinden dolayı Pakmaya’ya, emeklerinden dolayı üyemiz Isapder'e, yönetimine ve üyelerine teşekkür ederiz.

Taşpakon Genel Sekreterliği


-------------

UŞAK AŞÇILAR VE PASTACILAR DERNEĞİ’NE ZİYARETİ

Taşpakon’a bağlı Ege Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği’ne Uşak Belediye Başkanı Sn.Nurullah Canan, tarih yazarı Sn.Talha Uğurel ve Habertürk Öteki Gündem sunucusu Sn.Cansu Canan Özgen ziyarette bulunmuşlardır. Kendilerine Uşak Yöresel Yemekleri; Tarhana, Keşkek, Zini Hamursuz, Gül Peksimet, Demir Tatlısı, Taş Kapama, Katmer, Açma, Ebem Köfte, Döndürme, Fincan Börek, Trid, Ciğerli Pilav, Üstüme Dökme, Alacan Tene, Arap Aşı, Farkalla, Ilıbıda Solma ve Kelem Dolma tanıtılarak ikram edilmiştir. Emeklerinden dolayı üyemiz Uşapader'e, yönetimine ve üyelerine teşekkür ederiz.

Taşpakon Genel Sekreterliği

 Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar