TAŞPAKON HABERLER-60

TAŞPAKON HABERLER-60
30 Kasım 15:57 2017

TAŞPAKON EĞİTİMLER SERİSİ: KIRKLARELİ
Taşpakon'a bağlı, Marmara Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi, Tekirdağ Aşçılar ve Pastacılar Derneği önderliğinde Kırklareli Üniversitesi Pınarhisar Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile birlikte işletmeler ziyaret edilerek bu noktalarda öğrencilere uygulamalı olarak eğitimler verilmiştir. Desteklerini esirgemeyen işletmelere ve emeklerinden dolayı üyemiz Tekapder'e, yönetimine ve üyelerine teşekkür ederiz.
Taşpakon Genel Sekreterliği

------------------------

MERSİN'DE EĞİTİME DESTEK
Taşpakon'a bağlı, Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi, Mersin Aşçılar Derneği Tarsus Ashabı Kehf Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi'nde düzenlenen yemek yarışmasına jüri olarak destek vermiştir. Emeklerinden dolayı üyemiz Mader'e yönetimine ve üyelerine teşekkür ederiz.
Taşpakon Genel Sekreterliği

-------------------------

TAŞPAKON EĞİTİMLER SERİSİ: İSTANBUL
Taşpakon'a bağlı Marmara Aşçılar ve Pastacılar Derneği üyesi İstanbul Aşçılar ve Pastacılar Derneği tarafından Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kartal IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine uygulamalı mutfak eğitimi ve ana sponsorumuz Unilever Food Solutions'ın çalışması olan Güvenilir Eller Gıda Güvenliği Eğitimi verilmiştir. Emeklerinden ve desteklerinden dolayı üyemiz İsapader'e, yönetimine ve üyelerine teşekkür ederiz.
Taşpakon Genel Sekreterliği

-----------------------

TAŞPAKON EĞİTİMLER SERİSİ: BALIKESİR
Taşpakon'a bağlı, Marmara Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi, Balıkesir Aşçılar ve Pastacılar Derneği tarafından Altınoluk Fernur Sözen Teknik ve Anadolu Lisesi'nde öğrencilere uygulamalı eğitimin ardından Balıkesir Üniversitesi Gastronomi Bölümünün daveti üzerine öğrencilerine Eğitim Semineri verilmiştir. Emeklerinden ve desteklerinden dolayı üyemiz Bapasder'e, yönetimine ve üyelerine teşekkür ederiz.
Taşpakon Genel Sekreterliği

 

  Etiketler


Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

1 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar