THE PENINSULA ISTANBUL’DA  PAZAR GÜNLERİNİ DAHA KEYİFLİ VE LEZZETLİ BİR HALE GETİRECEK  THE PENINSULA BRUNCH BAŞLIYOR

THE PENINSULA ISTANBUL’DA   PAZAR GÜNLERİNİ DAHA KEYİFLİ VE LEZZETLİ BİR HALE GETİRECEK   THE PENINSULA BRUNCH BAŞLIYOR
07 Eylül 16:20 2023

 

THE PENINSULA ISTANBUL’DA 

PAZAR GÜNLERİNİ DAHA KEYİFLİ VE LEZZETLİ BİR HALE GETİRECEK 

THE PENINSULA BRUNCH BAŞLIYOR

 

İstanbul Boğazı'nın kıyısında, Tarihi Yarımada manzarası sahip benzersiz konumu ile The Peninsula Istanbul, 

misafirlerini 17 Eylül itibarı ile her Pazar The Peninsula şeflerinin hazırladığı iştah kabartan lezzetler ve zarif sunumlar ile şık bir Brunch deneyimine davet ediyor.

 

The Peninsula Hotels'in dünya çapındaki zarif ve lüks otel portföyünün yeni üyesi ve Türkiye’deki ilk oteli The Peninsula Istanbul, İstanbul Boğazı'nın kıyısında, Tarihi Yarımada manzarasına hakim benzersiz konumunda konuklarına yeni bir gastronomi deneyimi sunmaya hazırlanıyor. The Peninsula Brunch, 17 Eylül itibariyle her Pazar misafirlerini Otelin tarihi Yolcu Terminali binasında yer alan restoranı The Lobby’de 12:30-15:30 saatleri arasında, caz performansı eşliğinde ağırlıyor. The Lobby’nin yüksek tavanlı zarif iç alanı ve dünyaca ünlü peyzaj mimarı Enzo Enea’nın tasarladığı büyüleyici bahçelerle çevrili terasında servis edilecek Brunch, Akdeniz ve Türk mutfakları ile dünya mutfaklarından sevilen lezzetleri bir araya getiriyor. 

 

The Peninsula Istanbul Executive Şefi Alessandro Santi ve Pastane Şefi Malte Rohmann ‘ın hünerli ekipleri ile birlikte hazırlayacağı The Peninsula Brunch büfesi; şeflerin yaratıcı sunumları ile canlı pişirme istasyonları, brunch boyunca sunulacak ferahlatıcı ikramlar ve à la carte seçeneklerle misafirlere her Pazar lezzet şöleni sunuyor. Lezzet ve stili buluşturan The Peninsula Brunch’ın imza tatları arasında; Türk ve İtalyan mutfaklarının vazgeçilmezlerinden taş fırın pide ve pizza çeşitlerinin yanı sıra istiridye ve zengin çeşitleri ile deniz ürünleri büfesi ve İngiltere’nin geleneksel yemeklerinden Beef Wellington büfesi öne çıkıyor. The Peninsula şeflerinin özenle hazırladığı brunch büfesinde, Hint ve Çin mutfağından seçkiler de dikkat çekiyor.

 

Pastane Şefi Malte Rohmann ve pastane ekibinin imzasını taşıyan tatlı büfesinin dikkat çeken lezzetleri arasında, tatları ile olduğu kadar dondurma arabasındaki renkli sunumları ile de beğeni toplayan ev yapımı dondurma çeşitleri ve Şef’in yaratıcı yorumu ile tatlı dumpling büfesi yer alıyor.

 

Farklı damak zevklerine hitap eden The Peninsula Brunch, her Pazar ince detaylarıyla dikkat çeken şık atmosferinde misafirlerini mükemmel konfor ve kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlamayı bekliyor.

 

Rezervasyon seçenekleri için;

 

  1. 24-saat ulaşabileceğiniz Misafir Hizmetleri Servis Merkezimizi arayabilirsiniz (0212) 931 28 88

 

The Hongkong and Shanghai Hotels, Limited (HSH) hakkında

1866 yılında kurulan ve Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası'nda (00045) işlem gören HSH, Asya, ABD ve Avrupa’nın önemli destinasyonlarında prestijli otel, ticari ve konut projelerinin mülkiyeti, geliştirilmesi ve yönetimi, ayrıca turizm ve eğlence, kulüp yönetimi ve diğer hizmetlerle faaliyette bulunan bir Grubun holding şirketidir. The Peninsula Hotels portföyünde The Peninsula Hong Kong, The Peninsula Shanghai, The Peninsula Beijing, The Peninsula Tokyo, The Peninsula New York, The Peninsula Chicago, The Peninsula Beverly Hills, The Peninsula Paris, The Peninsula Bangkok ve The Peninsula Manila, The Peninsula London ve The Peninsula Istanbul yer almaktadır. Grubun tesis portföyünde Hong Kong’da The Repulse Bay Complex, The Peak Tower ve St. John’s Building; Ho Chi Minh City, Vietnam’da The Landmark ve Paris, Fransa’da 21 avenue Kléber yer almaktadır. Grubun kulüp ve hizmet portföyünde ise Hong Kong’daki The Peak Tram; Bangkok, Tayland’da Thai Country Club; Carmel, California’da Quail Lodge & Golf Club; ayrıca yine Hong Kong’da Peninsula Kulüpleri ve Danışmanlık Hizmetleri, Peninsula Merchandising ve Tai Pan Laundry sayılabilir. 

www.peninsula.com.     

  Etiketler


Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar