Türkiye Aşçılar Federasyonu Zeki Açıköz'ü 4. kez başkan seçti

Türkiye Aşçılar Federasyonu Zeki Açıköz'ü 4. kez başkan seçti
20 Haziran 22:02 2016

Zeki Açıköz tek aday olarak oy birliği ile 4.kez başkanlığa getirildi.

TAFED’in (Türkiye Aşçılar Derneği Federasyonu) 5.kez düzenlenen Olağan Genel Kurul toplantısı Ankara Ulucanlar Cezaevi Müzesi’nde yapıldı. Katılımcı sayısının yüksek olduğu etkinlik 14:00’da açılış konuşmaları ile başladı. 8 yıldır TAFED’in başkanlığını yürüten Zeki Açıköz yaptığı açılış konuşmasında: “ 10. yılımızda 5. Olağan Kurul toplantımızı gerçekleştirmekten gurur ve mutluluk duyuyorum. Katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum. Bu yıl çok sayıda etkinlik düzenledik bu etkinliklerden sadece 2 tanesine katılamadım “ diyen Açıköz konuşmasında etkinlik takvimine ve yıllık faaliyet raporuna da değindi. Zeki Açıköz’ün konuşmasının ardından açılış konuşmasını gerçekleştiren bir diğer isim ise kurucu başkan Haşim Demirtaş oldu. Haşim Demirtaş yaptığı konuşmada misafirlere teşekkür ederek yapılan etkinlikten ve katılımın yüksek seviyede olmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından devam eden kongrede yönetim kurulu üyelerine ve TAFED’e üye olan derneklere teşekkür plaketi takdim edildi.

5.Olağan Genel Kurulu toplantısı başkanlık ve yönetim kurulu seçimleriyle devam etti. 8 yıldır TAFED başkanlığını yürüten Zeki Açıköz bu yıl tek aday olarak oy birliği ile 4.Kez başkanlığa seçildi. Yaptığı teşekkür konuşmasında; “ Tüm federasyon üyelerime, büyüklerime ve genç arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, ayrıca divan kurulu üyelerime ve yönetim kurulu üyelerime de teşekkür ediyorum” dedi.

Zeki Açıköz’ün başkanlığında seçilen 4. Dönem yönetim kurulu ise şöyle;

Arif Özata, Battal Yıldırım, Mehmet Soykan, Recai Aydoğan, Hüseyin Yılmaz,Esra Çat, Mevlüt Turan, İsmail Karataş, Yılmaz Korkmaz, Baki Budak, Koray Türk, Uğur Apak, Şamil Akşit, Arif Denizci, Kurtuluş Erdemir, Rıfat Pir , Emrah Köksal,Sezgin Mustafa Erol, Rıfat Sınmaz, Necdet Polat , Fatma Çıkla, Zeki Kara, Engin Kalaycı, Turan Bora, İhsan Çürükoğlu, Umut Eğioğlu, Yılmaz Seçil, Mustafa Cebeli, Mehmet Ali Akçay , Sedat Çat, Mehmet Balta, Aydın Sürer, Hacı Badak, Kadim Bıyık, Hidayet Kızıları, Ahmet Böcü, Fatmagül Sağlısal, Mesut Acer, Ekrem Karagöl.

TAFED 5. Olağan Genel Kurul ana sponsoru İNOKSAN Mutfak’da kongrede bulundu. İNOKSAN’ın yanı sıra Ekol Gıda, KAPP, Galeri Kristal, Güral Porselen, Metro, Şemun Gıda , Yayla Bakliyat ve TUSİD, kongreye katılan TAFED’in sponsorları arasında bulunuyor.Emoji İle Değerlendir

4 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

2 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

3 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar