Türkiye nin İlk Sosyal Medya Yemek Yarışması

Türkiye\'nin İlk Sosyal Medya Yemek Yarışması
01 Eylül 22:47 2019

Türkiye'nin İlk Sosyal Medya Tabanlı Gastronomi Yarışması

Yepyeni bir konseptle sunulan Gastronomi yarışmamızın profesyonel jüri üyeleri içerisinde ünlü markaların gastronomi profesyonelleri yer alıyor. İstanbul Aydın Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Prof.Dr. Kamil BOSTAN, Midpoint Restaurant Arge Şefi Rıza BELENKAYA ve Uzman Diyetisyen Tuğba YAPRAK yer alırken, sosyal medyada paylaşımlarıyla sevilen yemek fenomenleri @neff_el Instagram sayfasıyla Nefel BULUT ve @misss_lezzetler  Instagram sayfasıyla Nuray BARIŞKAN yer alıyor. 

SOSYAL MEDYO FENOMENİ JÜRİ ÜYELERİMİZ

Yarışmacılar her hafta 1.000 TL ödül veya 20.000 TL ödül için yarışıyor.

Sosyal medya üzerinde gerçekleşecek olan yarışma konseptinde, yarışmacılar yemek ve tarif görselleriyle yarışarak, görsellerindeki detay, kalite ve sunumlarıyla jüriden puan alırken, ödüllerinin büyüklüklerini takipçilerin verdiği oy sayıları belirleyecek. Sosyal medyanın ruhuna uygun olan yarışmada yemeklerin lezzetleri yerine sosyal medya paylaşım özellikleri yarışıyor.
Sosyal medyada, çoğunluğu kadın kullanıcılardan oluşan, milyonlarca kişinin takip ettiği yemek ve sunum fenomenlerinin de yarışacağı, gastronomi yarışmasına yemek yapmayı ve paylaşmayı seven, Instagram ve kamera kullanmasını bilen herkesin katılımı serbest. Tek yapılması gereken, belirlenen yarışma içeriğine uygun görüntüleri, yarışma etiketleriyle ve kurallara uygun olarak paylaşmak.

Gastronomi profesyoneli jüri üyeleri, yarışma esnasında uzmanlık alanlarıyla ilgili değerli bilgiler ve önemli püf noktalarını da takipçilerle paylaşacaktır.

Yarışmanın mottosu, "fenomen olan kazanır, kazanan fenomen olur"...


Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

1 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar