Ücretsiz yemek veren Nusret 8.5 milyon TL harcadı

Ücretsiz yemek veren Nusret 8.5 milyon TL harcadı
11 Mart 21:19 2019

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadınları şubelerine davet ederek hazırladığı özel menüyü toplam 14 bin 500 kadına ücretsiz servis etti. Toplam 10 ton et dağıtan Gökçe'nin bu davranışı; 8.5 milyon TL'ye mal oldu.

 

Tuz serpme (saltbae) hareketiyle tanınan Nusret Gökçe, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, şubelerine gelen kadınlara ücretsiz özel bir menü ikram etti.

 

Nusret, Instagram'dan yaptığı açıklamada, toplam 14 bin 500 kadına ücretsiz servis yaptığını duyurdu. Nusret paylaşımında şunları not düştü:

"Bütün dünyadaki Nusr-Et'lerde 14 bin 500 kadını misafir ettik. Gönül isterdi ki bütün kadınları misafir etmek ama bir gün o da olacak. Ayağınıza sağlık. Siz olmasaydınız biz olmazdık."

 

8.5 milyon TL'ye mal oldu

Nusret Gökçe, hissedarı olduğu şirketin imkanlarını sonuna kadar zorladı. Toplam 10 ton et dağıttı. Gökçe'nin bu davranışı; 8.5 milyon TL'ye mal oldu. Gökçe'ye teşekkür eden kadınlar ise "Çok mutlu olduk" diye konuştu. Kadınlar gününde ikram edilen bir kişilik menülerde 300 gr lokum etin yanı sıra; salata, meşrubat ve tatlı vardı.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

1 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar