ÜNLÜ PASTRY CHEF Lord’s Palace HOTEL'DE...

ÜNLÜ PASTRY CHEF Lord’s Palace HOTEL'DE...
24 Ağustos 13:04 2016

ÜNLÜ PASTRY CHEF VELİ GEZGİN  Lord’s Palace HOTEL'DE...

Mutfakhaber.net ailesi olarak şefimize yeni görev yerinde başarılar diliyoruz....

Aydoğan Group’un turizm alanında ilk yatırımı Lord’s Palace, geçtiğimiz aylarda  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde açıldı.

Aydoğan Group Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Aydoğan; turizm sektörüne  Lord’s Palace ile girdiklerini ayrıca 2017 yılında yeni bir otel yatırımlarının da olacağını söyledi.

Turistlerin Yeni Gözdesi Olacak

25 bin metrekare alana kurulu Lord’s Palace, deniz manzaralı 1 kral dairesi ve 17 suit odası olmak üzere toplamda 250 oda ile hizmet veriyor. Şehrin merkezine yürüme mesafesinde olan otel,  Girne manzaralı teras katındaki havuzun yanı sıra; 470 metrekarelik sahiliyle ön plana çıkıyor. Otel, gurme restoranları, bar ve SPA’sıyla da yerli halkın  ve yabancı turistlerin ilk tercihi olmaya aday.

Yeşilin ve mavinin tarihle buluştuğu dünyanın en güzel lokasyonlarından Kuzey Kıbrıs’a yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Lord’s Palace, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu farklı konsepteki restoranlarıyla ‘damak hafızalarında’ unutulmaz tatlar bırakacak. Girne’nin nefes kesen panoramasına hakim Sky Bar’da ise haftada 3 gün DJ performansları yaz gecelerini hareketlendirecek.Emoji İle Değerlendir

4 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

3 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

2 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

5 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

2 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar