Virüse özel konsept: Koza restoran

Virüse özel konsept: Koza restoran
06 Mayıs 20:03 2020

Hollandalı bir restoran, corona virüsü salgını döneminde müşterilerine hizmet etmek için yeni bir konsept geliştirdi. Reuters’ta yer alan habere göre, Mediamatic Sanat Merkezi'nin restoranı, müşteriler için kozayı andıran 2-3 kişilik camdan küçük kabinler yaptı.

Garsonlar eldiven giyip, şeffaf yüz maskesi takıp, uzun tahta araçlarla yemekleri servis ediyor. Böylece temas en aza indiriliyor. Konsept şimdilik sadece deneme amaçlı olarak sanat merkezi çalışanları ve Avrupa Öğretmen Eğitim Ağı'nın (ETEN) üyeleri ile ailelerine hizmet veriyor.

‘İNANILMAZ RAHAT, SÜPER RAHAT!’

Janita Vermeulen, oda arkadaşıyla birlikte restoranı denemesi için davet edilmiş. Vermeulen tecrübesini, “İnanılmaz rahat, süper rahat bir deneyimdi! Yemekler de çok lezzetliydi” sözleriyle anlattı.

Organizatörler projeye, kulağa daha hoş geldiği için Fransızca bir isim verdi: Serres Separees (Ayrı Seralar).

HOLLANDA’DA RESTORANLAR 19 MAYIS’A KADAR KAPALI

Mediamatic'ten Willem Velthoven, “Şu anda nasıl servis yapacağımızı, bulaşıkları nasıl klas bir şekilde camdan kabinlerden çıkartabileceğimizi ve nasıl temizlik yapacağımızı öğreniyoruz” ifadelerini kullandı.

Hollanda'da restoranlar paket servis yapabilse de kapılarını müşterilerine 19 Mayıs'a kadar kapalı tutmaya devam edecek.

Hollanda'da restoranlar paket servis yapabilse de kapılarını müşterilerine 19 Mayıs'a kadar kapalı tutmaya devam edecek.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

1 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar