WorldFood İstanbul 2018 Şef Show Programı ile Fuarımız Daha da Canlı!

Show Mutfağı ünlü şefleri ağırlıyor!
02 Eylül 11:35 2018

WorldFood İstanbul 2018 Şef Show Programı ile Fuarımız Daha da Canlı!

 

 

WorldFood İstanbul, etkileyici konferans programıyla sektörün tüm başlıklarını ele alırken Şef Show'ları ile daha da canlanıyor!

 

Food Arena Etkinlikleri kapsamında Show Mutfağında düzenlenecek şef show'larında ünlü restoran ve otellerin şefleri, her güne özel konseptlerle yemekler pişirecek; tatması size kalacak.

 

Ünlü şeflerle tanışmak, yemek şovlarını izlemek ve tadımlara katılmak için ücretsiz online davetiyenizi almayı unutmayın.  

 
 

Fikir önderleriyle sektörün bugününü tartışıp geleceğini yönlendirebileceğiniz, Şef Show'lar ile sektörün önde gelen şefleriyle tanışıp tadımlara katılabileceğiniz bu dopdolu program sayesinde hem sektöre hakim olun, hem de fuarın tadını çıkarın.

 
 
 
 
 
 

Dünyanın en prestijli gurme topluluklarından World Gourmet Society tarafından düzenlenen, Aşçılar Derneği'nin de desteklediği Türkiye'de ilk defa gerçekleşecek olan Şefin En İyi Tabağı Yarışması ile Türk mutfağını, Türk şeflerini ve gastronomik çeşitliliğimizi uluslararası arenada tanıtmak ve hak ettiği yeri kazandırmayı hedefliyoruz.

 

Bu sene Türkiye'den yarışmaya katılan şeflerin videolarını izlemek için tıklayın!

 

Uluslararası jüri oylamayı tamamladı ve kazananlar 7 Eylül'de WorldFood İstanbul'da açıklanıyor. Siz de ücretsiz online davetiyenizi alın, finalistlerin tabak sunumlarını izleyip ödül törenine katılın; kazananı beraber öğrenelim!

 

 

Detaylar için takipte kalın, WorldFood İstanbul Food Arena'nın etkinlikleri aracılığıyla sunduğu 360 derece gıda deneyiminin siz de bir parçası olun!

 

 

Saygılarımızla,

 

 

WorldFood İstanbul Ekibi

 


Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar