Yıldız Holding Şirketleri ANFAŞ’a Damga Vurdu

Yıldız Holding Şirketleri ANFAŞ’a Damga Vurdu
21 Ocak 10:29 2023

Yıldız Holding’in gıda ve perakende sektöründeki öncü markaları, sektör profesyonellerinin en önemli buluşma noktası olan Uluslararası Gıda ve İhtisas Fuarı’nda yerini aldı.

Yıldız Holding, bu yıl 29.’su organize edilen, sektörün en önemli uluslararası organizasyonlardan biri olan “Gıda ve İçecek İhtisas” fuarına, her biri sektörlerinin lider ve öncü şirketleri olan Bizim Toptan, Kerevitaş, g2M ve DFU şirketleriyle katıldı. Bizim Toptan, Türkiye’de cash & carry sisteminin en büyük temsilcilerinden bir tanesi olarak biliniyor. Mağaza sayısı açısından da en büyük toptan market olma özelliği taşıyor. Kerevitaş ise SuperFresh markası ile fuarda yer alıyor. Ev Dışı Tüketim sektöründe 40 yılı aşkın tecrübesi bulunan g2M, profesyonel mutfak ve işletmelere hem özel markalı ürünler hem de ulusal markalar tedarik ediyor.

45’in üzerinde ülkeden 45 binden fazla profesyonel ziyaretçiyi buluşturan fuarda g2m, Donuk Fırıncılık, Bizim Toptan ve SuperFresh stantlarında 2023 yılına yönelik yeni ürün ve konseptleri yer aldı.

  Etiketler


Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar