Yüksek Polifenollü Zeytinyağı İle Yaşam Kalitenizi Artırın

Yüksek Polifenollü Zeytinyağı İle Yaşam Kalitenizi Artırın
07 Mayıs 19:45 2020

Yüksek Polifenollü Zeytinyağı İle Yaşam Kalitenizi Artırın

Zeytindostu Derneği’nin bu yıl 13’üncüsünü düzenlediği Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması'nda Türkiye'nin En Kaliteli 4 zeytinyağından biri seçilen ve "Premium" dereceyle ödüllendirilen Sidyma Naturel Sızma Zeytinyağı, yüksek polifenol içeriğiyle sağlıklı yaşamın kapılarını aralıyor.

 

Zeytindostu Derneği’nin bu yıl 13’üncüsünü düzenlediği Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması'nda ödüller sahiplerini buldu. Salgın nedeniyle ödül töreninin yapılmadığı yarışmanın sonuçları basın açıklamasıyla duyuruldu. 14 ilden yarışmaya katılan 99 numuneden 66’sı yapılan kimyasal ve duyusal analizlerin ardından madalyaya hak kazandı.

Egeden Doğal Tarım Ürünleri tarafından üretilen, Tarım Orman Bakanlığı onaylı ve FDA Sertifikalı Türkiye’de ilk ve tek yüksek POLİFENOL oranına sahip besin takviyesi olan Sidyma; yarışmada "Premium" dereceyle ödüllendirildi. Fethiye/Muğla’da kurulmuş ve bu bölgeye has zeytinlerden yüksek polifenol içeren zeytinyağının üretilmesi ve tanıtılması hedeflerini benimseyen Sidyma, adını tarihi M.Ö. 1’inci yüzyıldan daha geriye giden Fethiye’deki antik kentten alıyor.

Sağlıklı Yaşama Açılan Kapı

Sidyma, korunma ya da besin takviyesi olarak önerilen ölçüde alındığında sağlıklı bir yaşamın kapılarını da açmış oluyor. Düzenli kullanımda ilk 15 gün içerisinde sindirim, solunum ve dolaşım sisteminde rahatlama sağlıyor. Deride canlanma, nefeste açıklık, reflü ve ağız kokusuna rahatlama görülüyor. Kanser, kalp, damar rahatsızlıkları, kolestrol, şeker gibi rahatsızlıklarda iyileşme ve korunma sağlıyor. Bağışıklık sistemini güçlendiriyor, yaşlanmanın ilerlemesini yavaşlatıyor, solunum ve sindirim sistemini kısa sürede temizliyor. Bilimsel olarak araştırılan bu sonuçların kaynaklarına www.sidyma.com.tr sitesinden ulaşılabilir.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar