Manavgat ın sevilen ismi Fatih Hacıabbasoğlu ndan üzücü haber

Manavgat\'ın sevilen ismi Fatih Hacıabbasoğlu\'ndan üzücü haber
21 Ocak 13:04 2020

Manavgat'ta Desen ÜniformaBaggi Men erkek giyim mağazası ve diğer işletmeleri ile tanınan, MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi, MASİAD Yönetim Kurulu Üyesi, ilçenin sevilen yüzlerinden iş adamı Fatih Hacıabbasoğlu yoğun bakım ünitesine bağlı olduğu Antalya Tıp Fakültesi Hastanesinde beyin ölümünün gerçekleştiği öğrenildi. İş adamından geln son dakika haberi sevdiklerini yasa boğdu.

AMANSIZ HASTALIK YAKASINI BIRAKMADI
Uzun süredir devam eden rahatsızlıkları nedeniyle oldukça sıkıntılı süreçler yaşayan Fatih Hacıabbasoğlu, geçirdiği sağlık sorunları nedeniyle işlerine ara vermek zorunda kalmıştı. Hacıabbasoğlu, 13 Ocak 2020 tarihinde geçirdiği beyin kanaması nedeniyle Antalya Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılmış, burada yoğun bakım ünitesine bağlanmıştı. Sabah saatlerinde Durumu kötüleşen Fatih Hacıabbasoğlu'nun bu sabah beyin ölümünün gerçekleştiği öğrenildi.

SEVENLERİ TEK YÜREK OLMUŞTU
Rahatsızlığı nedeni ile yoğum bakımda bulunduğu süreçte; siyasiler, iş dünyası ve daha bir çok çevreden özellikle sosyal medyada yoğun destek mesajları ve şifa dilekleri paylaşılmış, Hacıabbasoğlu'nun sağlığına kavuşması dilenmişti.

  Etiketler


Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

3 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar