SIX SENSES KAPLANKAYA’DA ANHINGA BY OD İLE YAZ ENERJİSİNİ YÜKSELTMEYE DEVAM!

SIX SENSES KAPLANKAYA’DA ANHINGA BY OD İLE YAZ ENERJİSİNİ YÜKSELTMEYE DEVAM!
14 Mayıs 22:48 2023

SIX SENSES KAPLANKAYA’DA ANHINGA BY OD İLE YAZ ENERJİSİNİ YÜKSELTMEYE DEVAM!

 

Deneyimli Şef ve Restoratör Osman Sezener’in gustosuyla, 15 Mayıs’ta Six Senses Kaplankaya bünyesinde yeniden bu sezon da açılacak olan Anhinga by OD zamansız bir gastronomi rüyasını güneş ve kumsalın buluştuğu benzersiz bir deneyime dönüştürmeye devam ediyor. 

 

Yeni sezonda renkli ve dinamik bir tatil deneyimi için konuklarını her daim yeniliklerle karşılayan Six Senses Kaplankaya; sezonun yine en güzel keşfi olarak deneyimli şef Osman Sezener ve OD ekibinin sinerjisiyle hayata geçirilen Anhinga by OD ile yaz enerjisini yükseltiyor.

 

Anhinga by OD, güneş ve dalgaların buluştuğu kumsalı, Şef Osman Sezener’in  gustosundan fine-dining deneyimlerini bambaşka bir boyuta taşıyan restoranı ile Akdeniz rüyasını birlikte keşfetmeye davet ediyor. Anhinga by OD yaz sezonu takviminde Deniz Mahsülleri Gecesinden Odun Ateşinde Lezzetler & Beach Party ve Misafir Şef  eşleşmeli yemek buluşmalarına kadar bir çok özel ve sürpriz konsept yer alıyor.

Bu sezon Anhinga by OD menüsünde Ege’nin olmazsa olmazı enginarın Şef Osman Sezener imzalı varyasyonlarına rastlayabilir; taptaze deniz mahsullerinin her biri el açması hamur işleriyle bir araya geldiğini görebilir, odun ızgarasının kendine özgü tadına tüm sebze ve et içerikli reçetelerimizde denk gelebilirsiniz. 

 

Anhinga by OD, Türkbükü’nden tekne seferleriyle yazın en taze ve rafine destinasyonu olmaya da aday. Türkbükü- Six Senses Kaplankaya arasındaki tekne seferleri ile, Bodrum’dan ulaşım 30 dakikada sağlanıyor. Misafirlerinin konforunu her daim ön plana alan Six Senses Kaplankaya, Haziran ayı ortası itibarıyla gerçekleştirilecek seferleri hayata geçirecek.

 

Rezervasyon için e-posta ile reservations-kaplankaya@sixsenses.com adresinden veya 0 (252) 511 00 30 numaralı telefondan bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak mümkün. Daha fazla bilgi için www.sixsenses.com/resorts/kaplankaya/destination adresini ziyaret edebilirsiniz. 

  Etiketler


Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar