Lahamacundu şezlongdu derken Bodrum şimdi de döner fiyatıyla gündemde!

Lahamacundu şezlongdu derken Bodrum şimdi de döner fiyatıyla gündemde!
25 Haziran 12:29 2020

Geçtiğimiz yıl lahmacun fiyatlarıyla, geçtiğimiz ay ise günlüğü Bin TL'ye kiralanan şezlonglarla gündeme gelen Bodrum, turizm sezonunun açılmasıyla gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

 

Normalleşme süreci kapsamında sezona merhaba diyen Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından olan ve geçmişte yüksek fiyatlı yiyeceklerle adı anılan Bodrum, koronavirüs sonrası süreçte de aynı şekilde gündemde.

 

Hürriyet'ten Savaş Özbey'in gündeme getirdiği Bodrum Blue Beach'te beş kişilik bir ailenin yedikleri öğle yemeği sonrası gelen hesap şoke etti. 2 bin 500 liralık hesabı gören aile şaşkınlığını gizleyemezken, yenilen bir tabak dönerin adisyonda 370 liradan, kuşbaşılı pidenin 185 liradan, Türk kahvesinin ise 54 liradan verildiği görüldü.

 

Bodrum Türkbükü'nün tartışmalı fiyatları tepki çekerken, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras yaptığı açıklamada fiyatlara müdahale edemediklerini belirterek “Türkbükün’de bu her zaman gündem olmuştur. Türkbükü'ndeki bu yüksek fiyatlar, lahmacunlar, loca fiyatları her zaman gündem oldu". dedi

 

Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Serdar Karcılıoğlu ise uygulanan fiytların normal olduğunu savunurken "Belirli bir profilin üstündeki vatandaşlara hizmet veriyor" dedi.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar