Hakan Meriçliler, Çeşme de otel aldı

Hakan Meriçliler, Çeşme'de otel aldı
26 Haziran 14:55 2020

Yalan Dünya isimli televizyon dizisindeki perfonmansıyla tanınan oyuncu Hakan Meriçliler, İzmir'in Çeşme ilçesinde gayrimenkul yatırımı yaparak tarihi Nars Hotel'i satın aldı. Meriçliler burada işletmecilik yapmaya başladı. 

 

Oyuncu Hakan Meriçliler aldığı koyu ve oteli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla şu şekilde duyurdu:

 

 "Kendime yeni bir koy satın almak zorunda kaldım. Pandemi bana çok şey öğretti ve bu oteli az önce satın aldım. Bir zamanlan Nars olarak bilinen bu otel artık Haks oldu. Değerli dostlarıma duyurulur. Otel kısmetse 16 Temmuz’da açılıyor. Hepinizi otelime bekliyorum"

 

Serenay Sarıkaya geçtiğimiz yıl Kazdağları'nda 2 milyon TL bütçe ile otel için taş ev bakmış ve bu yatırımını gerçekleştirmişti. Seda Sayan da geçtiğimiz Nisan ayında Muğla Gökova'daki Cennet Ören Mahallesi’nde ablası Nursel Yıldız ve eniştesi Coşkun Yıldız ile birlikte yaklaşık 600 bin TL’ye villa ve Yalı Mahallesi’nde denize sıfır restoran almış, halen Ören Mahallesi’ndeki bir otelde ablası ve eniştesi ile kalan, bir yandan da restoranın inşaatlarını yöneten sanatçının, konakladığı oteli de satın almak için pazarlığa başladığı, yeni aldığı restoran ve pazarlık aşamasında olduğu oteli ablası Nursel Yıldız ve eniştesinin yaz aylarında işleteceği gündeme gelmişti.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar