İYAGAD GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

İYAGAD GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
25 Haziran 01:12 2017

İstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar Derneği İftar Yemeğinde Bir buluştu.
2014 Yılında kurulan İYAGAD Derneği geleneksel olarak düzenledikleri ramazan iftar yemeğinde bir araya geldiler.
İstanbul Bal Evi anasponsorluğunda ve Flavor Gıda Ltd.Şti  Katkıları ile düzenlenen 3.geleneksel iftar yemeğinde  İyagad Yöneticileri Üyeleri ve Aileleri bir araya gelerek Ramazanı dua ve mevlid-i şerif ile şehitlerimizi rahmetle anarak iftarlarını açtılar.
Etkinlik hakkındda bilgi aldımız Dernek Başkanı Salih GÜNEY ''Her yıl geleneksel olarak düzenleğimiz iftar yemeğimizde bu yıl biraz değişiklik yaparak yemeklerimizin ifrat olmaması ve yardıma muhtaç insanlara kısa zamanda ulaşması için bu yıl dernek üyelerimizin aileleri ile birlikte hareket ederek hem tam anlamı ile aile olduğumuzu ve ailelerimizinde desteklerini alarak ramazan ayından sonra yapacağımız  projelerimizi yaşamak için bir araya geldik.Bu anlamda tüm üyelerimizin ailelerine ve bu etkinliğimizde ana sponsorluğumuzu üstlen İstanbul Bal Evi Yöneticisi Sayın Ömer Toktaş Beye ve yine katkılarını esirgemeyen Flavor Gıda Ltd. Şdi. Yöneticisi Sayın Fatma GEZER hanımefendiye derneğimiz adına teşekkür ederim.''Dedi.
Yapılan kısa iştişarelerden sonra keyifli sohbetlerle etkinlik son buldu.Bizlerde Mutfak Haber ekibi olarak hayırlarını kabulunu cenab-ı allahtan niyaz ederiz.
-- 
İstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar Derneği
Kanarya Mah.İnöni Cad.Acar Apt.No:5/8 Küçükçekmece/istanbul
www.iyagad.orgEmoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

2 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar