Titanic ten iki yeni otel geliyor

Titanic\'ten iki yeni otel geliyor
11 Aralık 19:28 2017

Hem yurtiçi hem de yurtdışındaki otel yatırımlarıyla dikkati çeken Titanic Hotels, Antalya, Bodrum, İstanbul ve Almanya’da bulunan toplam 12 oteliyle faaliyet gösteriyor. Yeni yatırım planları üzerinde çalışan şirket, kısa vadede bir golf oteli projesini hayata geçirecek.

Ekonomist'te yer alan habere göre, orta vadede Almanya Hamburg’ta yatırım yapmayı planlayan şirket, Anadolu’da da franchise olarak “comfort otel” konseptiyle genişlemeyi hedefliyor.

Titanic Hotels Pazarlama Direktörü Yeşim Gülcegün, Antalya’da golf kulüplerinin bulunduğu alanda deniz kıyısında 90 dönüm arazi üzerine 600 odalı exclusive segmentte bir yatırım üzerinde çalışıldığını söyledi. Avrupa’da Almanya ve Hollanda’da yatırım planları olduğundan da bahseden Gülcegün, “Berlin’de hizmet veren comfort otel konseptimizi Avrupa’da genişletmeyi düşünüyoruz.

Comfort otel konsepti 3 yıldız + bir konsept. Oda kahvaltı olarak hizmet verecek, fiyat avantajı ile konfor ve yüksek servis alarak gönül rahatlığıyla konaklama yapılabilecek bir konsept” diye konuştu.

Şirket, yatırımlarının yanı sıra var olan otelleri için 25 ülkede pazarlama faaliyetlerini de sürdürüyor. 2017 yılında azalan pazarları alternatif pazarlarla telafi ettiklerini belirten Yeşim Gülcegün, İsrail, Hindistan, Güney Kore, Japonya ve Malezya gibi ülkeleri pazarlarına eklediklerini ifade etti. Gülcegün, her dönem olduğu gibi iç pazann da kendileri için çok önemli olduğunu ve yerli misafir sayısında artış olduğunu söyledi.

İletişim anlamında sektörün önemli fuarlarına katılım sağlayan şirket spor ve etkinlik sponsorluklarıyla da dikkat çekiyor. THY’nin organize ettiği Turkish Airlines World Golf Cup’ın ana sponsoru olduklarını hatırlatan Yeşim Gülcegün, konuşmasını şöyle sürdürdü: “TAWGC dünyanın en geniş kapsamlı amatör golf turnuvası ve biz beş yıldır düzenlenen bu önemli turnuvanın iki yıldır ana sponsorluğunu yapıyoruz.

Ana turnuva kapsamında 62 ülkede 100 eleme turnuvası düzenleniyor. Eleme turnuvaları sonrası golfün devleri büyük finalde Titanic Deluxe Golf Belek’te buluşuyor. Genel toplamda yaklaşık 8 bin golfçünün yarışacağı turnuvanın tüm final misafirlerine Titanic Deluxe Golf Belek ev sahipliği yapıyor.”

Şirket ayrıca, Inventum Global şirketinin organize ettiği, etkinlik ve düğün sektörünün önemli etkinliklerinden birinin de ana sponsoru oldu. Bu kapsamda yaklaşık 40 ülkenin en önemli acentelerini 2018 de Titanic Deluxe Golf Belek’te ağırlamaya hazırlanıyor.Emoji İle Değerlendir

1 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

1 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar