TUSİD ile Hotel Equipment ta dev iş birliği!

TUSİD ile Hotel Equipment\'ta dev iş birliği!
07 Eylül 12:18 2018

Türkiye'nin alanında en kapsamlı organizasyonu ANFAŞ Hotel Equipment – Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı, TUSİD - Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği desteği ile gücünü arttırarak 30'uncu kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.  

 
 

Fuara önceki yıllar da desteğini veren TUSİD ile ANFAŞ arasında 3 yıllık yeni iş birliği protokolü gerçekleştirildi. Anlaşma kapsamında TUSİD üyesi firmalar, Hotel Equipment'ta özel olarak belirlenecek avantajlı katılım imkanlarından yararlanabilecek. 

 
 
TUSİD ile Hotel Equipment'ta dev iş birliği!
 
ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali BIDI
 
HORECA sektörünün en büyük kuruluşu TUSİD ile işbirliğimizi geliştirerek 3 yıl daha sürdürmekten mutluluk duyuyoruz. Sektörün gelişimi için atmış olduğumuz bu adım sayesinde, yurt içi ticareti canlandırırken sektörün ihracat yelpazesini genişletmeyi hedefliyoruz. 
TUSİD ile Hotel Equipment'ta dev iş birliği!
 
TUSİD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet GÜRKAYNAK
 
Fuarlar sektörle firmaları buluşturan önemli bir fırsattır. Hotel Equipment, katılımcı ve ziyaretçi profili ile sektörümüzün gelişimi için çok önemli bir fuardır. TUSİD olarak bu anlaşma ile 3 yıl daha sektörümüzün gelişimi için Hotel Equipment'ı desteklemeye devam edeceğiz.
 

Geç Kalmadan Yerinizi Alın 

Turizmde rekor yaşayan Antalya'nın 2.000 bin turistik tesisi başta olmak üzere yurt içinde  81 ilden, yurt dışında 20'nin üzerinden ülkeden profesyonel ziyaretçilerin  katılımcılarla bir araya geleceği 30.Hotel Equipment – Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı, 16 – 19 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya Expo Center'da kapılarını açacak.

Siz de TUSİD'e özel avantajlı fiyatlardan yararlanabilmek için geç kalmadan 30.Hotel Equipment'ta yerinizi alın!Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar