GASTRONOMİ, MÜZİK ve EĞLENCE YENİDEN ÇİÇEK PASAJI NDA

GASTRONOMİ, MÜZİK ve EĞLENCE YENİDEN ÇİÇEK PASAJI’NDA
23 Ocak 21:08 2019

 

GASTRONOMİ, MÜZİK ve EĞLENCE YENİDEN ÇİÇEK PASAJI’NDA

 

3.Nesil akımlar günümüzde hızla yükselirken yeni nesil şefler ve müzisyenler ile Çiçek Pasajı’nın büyülü ortamında yepyeni bir sayfa açılıyor!

1876’dan beri Beyoğlu’nun ikonlarından biri olan Çiçek Pasajı’nda, eğlence ve lezzet severleri yeniden bir araya getirmek amacıyla tasarlanan projenin lezzetlerini yeni nesil genç şefler hazırlayacak; sahne performansına ise farklı ve özgün çizgisiyle müzik dünyasının sevilen isimlerinden Gaye Su Akyol’un eşsiz müziği, Güntaç Özdemir’in hareketli parçaları ve sürprizler eşlik edecek.  

"Yeniden Çiçek Pasajı” etkinliğinde; yakın gelecekte isimlerini sıklıkla duyacağımız öne çıkan 3. Nesil şeflerden; Alaf’ın sahibi ve şefi Murat Deniz Temel, Mittag’ın sahibi ve şefi Fatma Yıldırım, Pizza Fellas’ın sahibi ve şefi Ceren Tekşen, Neolokal’in yardımcı şefi Serra Beklen, Nicole’ün yardımcı şefi Gamze Kurtulmuş, Kantin’in eski yardımcı şeflerinden ve Cunda Ayna Restoran’ın da eski şefi Tayfun Gökşin ve  Gram’ın kuruluşundan bu gününe kadar çalışmış ve ayrılarak yeni maceralara girmek için yoluna devam eden şefi Esra Acar Koç’unda içinde bulunduğu  içinde bulunduğu 7 genç şef klasik mezelere getirdikleri modern yorumlarla geceye lezzet katacaklar. Yıllardır Beyoğlu’nun vazgeçilmezi haline gelen Balık Pazarı esnafının nostaljik ve ilham dolu malzemeleri kullanılarak hazırlanacak bu yeni reçeteler, Çiçek Pasajı’nda bir ilke imza atacak.

Beyoğlu’nun simgesi olan Çiçek Pasajı esnafının kültleşmiş lezzetlerinden; midye tava, sigara böreği, paçanga böreği ve patates tava gibi klasik lezzetlerin gecenin ilerleyen saatlerinde konuklara ikram edileceği bu özel etkinlik; gastronomik yaklaşımı ve müzikleriyle katılımcılara daha önce hiç yaşamadıkları bir Çiçek Pasajı deneyimi yaşatacak ve unutulmaz bir geceye imza atacak. Etkinliğin biletleri Biletix üzerinden satışa sunulacak.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

1 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar