Mandarin Oriental Bodrum Condé Nast Traveler's 2020 Readers Choice Awards ta Avrupa nın En İyileri Arasında!

Mandarin Oriental, Bodrum Condé Nast Traveler's 2020 Readers' Choice Awards'ta Avrupa'nın En İyileri Arasında!
10 Ekim 00:54 2020

Mandarin Oriental Bodrum, Condé Nast Traveler's 2020 Readers Choice Awards ta (Okuyucu Ödülleri) Avrupa nın en iyileri arasında

 

Mandarin Oriental, Bodrum dünyanın en prestijli seyahat dergisi Condé Nast Traveler'ın okuyucularının oyları ile belirlenen 2020 Okuyucu Ödülleri'nde Avrupa'nın en iyi 6. resortu oldu.

 

Bodrum'un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı yaratan, zeytin ağaçları ve bin bir çeşit bitki örtüsüyle çevrelenmiş, yeşil ile mavinin buluştuğu lüks resort; tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip odaları, geniş yaşam alanı sunan tam donanımlı mutfağa sahip rezidans daireleri, yemyeşil ferah bahçelerinde barbekü köşesi ve sonsuzluk havuzu barındıran birbirinden özel konumlardaki lüks süit ve villalarıyla toplam 132 konaklama ünitesi, eşsiz kum plajları, dünya mutfaklarından benzersiz lezzetler sunan restoran ve barlarının yanı sıra, hem ruhu hem de vücudu dinlendiren ödüllü Spa'sıyla misafirlerine sunduğu benzersiz deneyimi açıldığı günden bugüne ödüllerle taçlandırmayı sürdürüyor.

 

Hizmet vermeye başladığı 2014 yılından bu yana uluslararası alanda 100'e yakın prestijli ödüle layık görülen Mandarin Oriental Bodrum, Condé Nast Traveler'ın 2020 Okuyucu Ödülleri'nde kendi listesinde Türkiye'deki resortler arasında en üst sırada yer almanın da ayrı gururunu yaşıyor.

 

Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Ersev Demiröz, bu başarılarıyla ilgili olarak düşüncelerini, "Condé Nast Traveler'ın 2020 Okuyucu Ödülleri'nde Avrupa'nın en iyi altıncı resort'u olmaktan, aynı zamanda da listemizde Türkiye'deki resort'lar arasında en üst sırada yer almaktan dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Bu prestijli ödülün, efsanevi hizmetimizi Türk misafirperverliği ile harmanlayarak sunan özverili ekibimizin misafirlerimizin beklentilerinin üzerine geçmek ve onlara unutulmaz bir deneyim yaşatabilmek için gösterdikleri çabanın bir yansıması olduğunu düşünüyorum. Değerli ekibimi başarılarından ötürü tebrik ediyor, bizi seçimleriyle onurlandıran misafirlerimize ise en içten teşekkürlerimi sunuyorum," şeklinde paylaştı.

 

 

Condé Nast Traveler, gezginlere ilham ve tavsiye veren, dünyanın en seçkin seyahat markasıdır. Condé Nast Traveler Okuyucu Ödülleri, seyahat endüstrisindeki en uzun soluklu ve en prestijli mükemmellik ödülüdür.

 Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar