Meal Box’ın mutfağı deneyimli şefe emanet

Meal Box’ın mutfağı deneyimli şefe emanet
03 Nisan 19:29 2021

 

Meal Box’ın mutfağı deneyimli şefe emanet

                                                                                                                                    

Türkiye’nin lider paketli yemek markası Meal Box, mutfağındaki lezzet ve çeşitliliği artırmak amacıyla yeni bir yapılanmaya gitti. Deneyimli şef Emiğra Bayrak ile anlaşan Meal Box, “paketli yemekte gastronomi lezzeti aranmaz” algısını kırmaya hazırlanıyor.

 

Bireysel ve kurumsal abonelik modeliyle, her ihtiyaca uygun paketli yemek hizmeti sunan Meal Box, alanında uzman isimlerle mutfağını güçlendirmeye devam ediyor. Uzman aşçılar, gıda mühendisi, diyetisyen ve şeflerden oluşan Meal Box’ın mutfak kadrosuna son olarak deneyimli şef Emiğra Bayrak katıldı.

 

Emiğra Bayrak, Kadir Has Üniversitesi İstanbul Culinary Enstitüsü’nde aşçılık eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli otel ve restoranlarda deneyim kazandı. Ağırlıklı olarak vejeteryan ve vegan beslenme üzerine çalışarak, sağlıklı beslenme alanında uzmanlaşan Bayrak, Meal Box’ta Executive Chef olarak göreve başladı.

 

Alanında lider bir marka olan Meal Box’ın, sunduğu eşsiz lezzetlerinin de lider olacağını belirten Emiğra Bayrak; “Çoğu kişiye göre, hazır ve paketli yemeklerle yemeğin keyfine varılmaz, amaç sadece karın doyurmaktır. Oysa Meal Box, kurulduğundan bu yana lezzet ve hijyen odağında menüler hazırlayarak bugünkü liderlik konumunu almış. Şimdi amacımız, lezzet çıtasını daha da yukarı taşımak. Daha zengin menüler, iştah açan yepyeni sunumlar, farklı pişirme stilleriyle yaratılan farklı lezzetler, hem yöresel hem de dünya mutfağından tarifler ile Meal Box’ı her öğünde vazgeçilmez kılacağız” dedi.

 

 

https://www.mealbox.com.tr/

Meal Box Hakkında: 2014 yılında restoran kalitesinde ev yemeği hizmetiyle yolculuğuna başlayan Meal Box, aldığı yatırımlarla ürün ve teknolojilerini geliştirdik ve 2016 yılında tek öğün yemek hizmetini hayata geçirdi. Mutfak ekipmanı gerektirmeyen ve servis elemanına ihtiyaç duyulmayan sıcak öğle yemeği ve kurumsal yemek hizmetiyle, firmaların yemek maliyetlerini düşürerek, çalışanlara gurme yemek deneyimi sundu. 2017 yılında “yemek aboneliği” modeline geçiş yaptı. Diyet beslenme alanında yenilikçi, zahmetsiz ve lezzetli bir çözüm geliştirerek Meal Box Fit’i ürün ailesine ekledi. Beslenme alışkanlıklarındaki çeşitliliği dikkate alarak “Meal Box’ta herkese uygun seçenek var!” diyerek özel beslenme aboneliklerini hayata geçirdi. İyi Yaşam Aboneliği ile sporu, sağlıklı beslenmeyi ve diyetisyen hizmetini tek abonelikte topladı. Bugün Meal Box, İstanbul’da sıcak gurme öğle yemeği, kurumsal taşıma yemek, diyet (fit) beslenme paketleri, protein ağırlıklı beslenme paketleri, etkinlik/organizasyon yemekleri çözümleri ile faaliyet gösteriyor.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar