Yenilenen Meze by The Sea Restaurant, Six Senses Kaplankaya’da açıldı

Yenilenen Meze by The Sea Restaurant, Six Senses Kaplankaya’da açıldı
16 Temmuz 11:39 2021
Six Senses Kaplankaya, Meze by The Sea Restaurant, Eat with Six Senses felsefesi ışığında sezona merhaba diyor. Meze by The Sea, Ege kültürünü yansıtan menüsü ve görkemli manzarasıyla misafirlerini unutulmaz bir gurme deneyime davet ediyor.

Dünya çapında ünlü bütünsel wellness deneyimi ve seçkin mimarisi ile fark yaratan Six Senses Kaplankaya, Eat with Six Senses ve sürdürülebilirilik felsefesi ışığında hazırlanan sofistike lezzetleri ve menüsü ile fark yaratıyor. Yeni açılan Meze by The Sea Restaurant’da, deneyimli Executive Chef John Bakker, Head Chef Ahmet Özuçucu ve Chef de Cusıne Orçun İdiz yönetiminde hayata geçirilen menüler unutulmaz bir gastro deneyim sunuyor.

Six Senses Kaplankaya’nın sevilen restoranı; Meze by the Sea’, Ege kültürünü yansıtan spesiyallerini kendi yorumuyla harmanlayarak yeni bir bakış açısıyla misafirlerine sunuyor. Six Senses Kaplankaya’nın kendi organik bahçesinden hasat ettiği meyve ve sebzelerle hazırlanan ayırt edici aromalara sahip mezeler, misafirlerin ayakları altına serilmiş görkemli Ege denizi manzarasıyla tüm duyulara hitap eden bir gastro şölen yaşatıyor.

Ege kültürünü misafirlerle buluşturan Meze By The Sea; mezelerde yörenin meşhur Gambilya fasülyesinden yapılan Fava ve Ege otları ile ön plana çıkarken; menü, Kaya Koruğu salatası gibi lokal lezzertler ve Six Senses Kaplankaya’nın organik bahçesinden toplanan malzemelerle hazırlanan seçeneklerle renkleniyor. Ana yemeklerde Bozburun usulü ahtapot ve taze balık çeşitlerinin ön planda olduğu menüde, kireçte kabak tatlısı ve keçi sütünden kesme dondurma ile Ege denizine karşı yaşanan gastro deneyim doruklara çıkıyor.

Six Senses Kaplankaya, yenilenen Meze by The Sea Restaurant’da, tamamı taze ve yerel üreticilerden temin edilen ürünlerle hazırlanan lezzetli menüleri özel bir atmosferde misafirlerle buluşturarak, damak zevkini ve ruhu heyecanlandırmayı garanti ediyor.Emoji İle Değerlendir

1 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

1 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar